hakkımızda bilgiler

TARİHÇE

can inşaat hakkımızda Can 1987 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kuruluşunu müteakiben Türkiye'nin kalkınmasında rol oynayan önemli projelerde yer almıştır. Can, inşaat işlerinde; yapım, montaj, mühendislik, ekipman montajı , mimarlık ve ilgili alanlarda anahtar teslimi faaliyet göstermektedir.

Fizibiliteden projelendirmeye, detay çözümlerinden malzeme seçimine, anahtar teslimi uygulamalardan işletmeye almaya, müşavirlikten bakım ve onarıma kadar her safhada hizmet verebilmektedir.
Can genç bir şirket olmasına rağmen, 50 yılı aşkın birikime sahip üst yönetimin aktardığı tecrübe ve çalışanlarının dinamizmi ile en büyük ve karmaşık projeleri dahi üstlenebilmekte, bünyesinde tüm disiplinleri barındırmakta ve gerektiğinde özel uzmanlık gerektiren münferit projeler bazında oluşturduğu Joint Venture veya Consortium ortaklıkları ile gerekli hizmeti en iyi şekilde verebilmektedir.

Sürekli güncelleştirilen bilgi işlem sistemleri sayesinde, firmanın tecrübe ve bilgi birikiminin her zaman düzenlenerek, istenildiği anda ulaşılır, kolaylıkla bilgi transferi yapılabilir ve kontrol edilebilir olması sağlanmaktadır. Kurulan şantiye organizasyonları, en küçüğünden, en kapsamlısına, her projenin mükemmel olarak bitirilip, teslim edilmesini sağlamaktadır. Hedef her zaman "en kaliteliyi, en kısa zamanda üretmek"tir.

can inşaat ve sanayi grup logoları
gölge
gölge
facebook can inşaat
twitter can inşaat
2n medya reklam prodüksiyon tasarım