hakkımızda bilgiler

HEDEFİMİZ

Müşterilerimiz ile işin her aşamasında ilişkileri ve taahhüdümüzün ifasını benzersiz bir şekilde sürdürmek ve işin sonunda her müşterimizden her proje için ayrı takdir ve teşekkür belgesi almaktır.

MİSYONUMUZ

En çok talep edilen inşaat şirketi olmaktır. Yurtiçinde ve yurtdışında kabul görmüş bir marka olmaktır.

İLKELERİMİZ

Bizi müşterilerimiz yönlendirir. Birinci önceliğimiz müşterilerimize üstün değerler sağlamaktır. Çünkü başarımız onların memnuniyetine bağlıdır. Sunduğumuz çözümler, müşterilerimizin hedeflerini hızlı, kolay ve etkin şekilde gerçekleştirmelerini sağlar.

Yenilikçiyiz.
Yenilikçi düşüncelerimizle ürün ve hizmetler yaratarak, müşterilerimize yarar sağlarız. Girişimciliği ve hayal gücünü destekleriz.
Risk alarak ve yaratıcılığımız sayesinde vaat eden fikirlerin kısa zaman içinde başarılı çözümlere dönüşmesini sağlarız. Aynı zamanda başkalarının fikirlerini de destekleriz.

İş başarısı karlı olmamız demektir.
İş alanlarımızdaki liderliğimizi sürdürürken sağladığımız katma değeri sürekli artan karlılık hedefleriyle karşılaşırız. Bu bize, ihtiyacımız olan girişimcilik özgürlüğünü güvenilir bir partner olmamızı sağlar. Başarıyı sağlamak için, bütün işlerimizde kalite ve maliyeti en iyi şekilde değerlendiririz.

Mükemmel liderlik en iyi sonuçları sağlar.
Yöneticilerimiz açık, kararlı ve coşku verici hedefleri belirler.
Rakiplerimizin önünde olmak için her zaman kendimizi aşmak zorunda olduğumuzdan dolayı bunun için çalışırız. Çalışanlarımıza, güvene dayalı bir ortam sağlar,
Kendi kadromuza uygulamaları için yetki veririz. Gerekli değişiklikleri, cesaretimiz ve inancımızla gerçekleştiririz. Yöneticilerimiz, her yaptıkları iş ile çalışanlarına örnek olur.

Öğrenme sürekli iyileşmenin anahtarıdır.
Kendimizi, dünyanın en iyileri ile karşılaştırırız. Her birimiz sürekli öğrenmek için çaba gösteririz. Açık konuşmayı içtenlikle kalpten destekleriz.
Kendi yanlışlarımızdan da öğreniriz. Yeni fırsatları tanımlamakta ve çözümlerimize, organizasyonumuza ve davranışımıza uyarlamakta başkalarından hızlı davranırız.
Herkesin katkı sağlayıp yaralanabileceği bir bilgi ağı kuruyoruz.

İşbirliğimizde sınır yoktur.
Bilgimiz ve çözümlerimiz daha iyi bir dünya yaratmaya yardımcı olur.
Çevreyi koruma ilkesine sıkı sıkıya bağlıyız.
Çalıştığımız her yerde saygın bir kimliğe sahibiz.
Sürekli öğrenim ve eğitimle çalışanlarımızın geleceğini garanti altına alırız.
İş ortaklarımız, çalışma arkadaşlarımız, hissedarlarımız ve toplum ile olan ilişkilerimizde yol göstericimiz dürüstlüktür.
Kültürel farklılıklar organizasyonumuzu zenginleştirir.

can inşaat ve sanayi grup logoları
gölge
gölge
facebook can inşaat
twitter can inşaat
2n medya reklam prodüksiyon tasarım